Miten voimme auttaa?

Etsitkö luotettavaa ja joustavaa kumppania hotelli-, laiva- tai toimitilojen siivoukseen? Ota yhteyttä myyntiimme, niin autamme sinua löytämään parhaan mahdollisen ratkaisun juuri sinun organisaatiosi tarpeisiin.

Kenties olet jo asiakas? Ota yhteyttä asiakaspalveluumme, niin autamme palveluumme liittyvissä kysymyksissä ja mahdollisissa ongelmatilanteissa.

Löydät sekä myynnin että asiakaspalvelun yhteystiedot alta. Voit soittaa meille suoraan tai täyttää lomakkeen painikkeen kautta.

Mikäli yhteydenottonne koskee työnhakua

Katso avoimet työpaikkamme sekä työnhakulomake

Toimistot

Laskutus

Sähköiset laskut:

Y-tunnus: 1009938-2
OVT-tunnus: 003710099382
Välittäjätunnus: Opus Capita Solutions Oy
Operaattoritunnus: E204503

Email:

nclean.FI.P.101092-5(a)docinbound.com
Otsikon avainsana: LASKU
Sähköiset laskut toimitettava pdf- tai tiff-muodossa.

Paperilaskut liitteineen:

N-Clean Oy
PL 92981, 01051 LASKUT

Myynti

Pekka Tolonen

Myyntijohtaja 


040 660 9815
pekka.tolonen@nclean.fi

Marika Leppimaa

Myyntipäällikkö 

Pirkanmaa, Keski-Suomi, Häme
040 940 1105
marika.leppimaa@nclean.fi

Anne-Marie Ylikangas

Myyntipäällikkö

Varsinais-Suomi ja Satakunta
040 486 2597
anne-marie.ylikangas@nclean.fi

Leena Gerdt

Myyntipäällikkö

Pohjois-Suomi
040 865 6280
leena.gerdt@nclean.fi

Elina Nurminen

Palvelusuunnittelija

040 670 5429
elina.nurminen@nclean.fi

Maria Pikkuhookana

Palvelujohtaja

Itä-Suomi
040 185 8235
maria.pikkuhookana@nclean.fi

Juho Väänänen

Myyntipäällikkö

Uusimaa
040 158 3263
juho.vaananen@nclean.fi

Alueelliset yhteyshenkilöt

Hanni Ijäs

Palvelujohtaja
Uusimaa
044 238 5101
hanni.ijas@nclean.fi

Minna Sippola

Palvelujohtaja
Pirkanmaa, Kanta-Häme ja Lounais-Suomi
040 579 1589
minna.sippola@nclean.fi

Tommi Huotari

Palvelujohtaja
Pohjois-Pohjanmaa, Kainuu ja Lappi
040 554 7463
tommi.huotari@nclean.fi

Maria Pikkuhookana

Palvelujohtaja
Itä-ja Kaakkois-Suomi
040 185 8235
maria.pikkuhookana@nclean.fi

Outi Saxberg

Liiketoimintajohtaja
Keski- ja Väli-Suomi
040 673 6068
outi.saxberg@nclean.fi




Mikko Vuorio

Tekninen johtaja
N-CleanTech
050 516 3705
mikko.vuorio@ncleantech.fi




Hallinto

Santtu Jokinen

Toimitusjohtaja
040 504 8956
santtu.jokinen@nclean.fi

Outi Saxberg

Liiketoimintajohtaja
040 673 6068
outi.saxberg@nclean.fi

Marika Lappi

Henkilöstöjohtaja
040 683 2256
marika.lappi@nclean.fi

Elina Härkki

Talousjohtaja
040 900 8818
elina.harkki@nclean.fi

Merja Alatalo

Hankinta- ja laivaliiketoiminnan johtaja
Turku / Tukholma
040 558 2833
merja.alatalo@nclean.fi

Pekka Tolonen

Myyntijohtaja
040 660 9815
pekka.tolonen@nclean.fi


Panu Kinnari

IT Manager
041 549 6349
panu.kinnari@nclean.fi

Mari Virtanen

Hallintojohtaja
050 371 4071
mari.virtanen@nclean.fi